Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie Otwarte - Poniedziałek - Niedziela 10:00 - 22:00

GS Studio Armour Workshop & GutFran - buhurt and reenactment armour shop

zamów

zbroję "HARDY"

Zanim zamówisz, przeczytaj i zapoznaj się dobrze ze wszystkimi ważnymi szczegółami.

Proces zamówienia

Zastanów się czego potrzebujesz

przeczytaj dokładnie co musisz zrobić

Obejrzyj galerię zdjęć

Pełno-kontaktowe walki rycerskie to młody, dynamicznie rozwijający się sport. Z roku na rok przybywa coraz więcej klubów, stowarzyszeń oraz reprezentacji narodowych biorących udział w turniejach i mistrzostwach organizowanych przez federacje HMB oraz IMCF. Podstawową bolączką większości amatorów adrenaliny, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym emocjonującym sportem jak również wielu doświadczonych zawodników, jest wysoka cena dobrej jakości zbroi. Prezentowany przez nas produkt, zbroja "Hardy" jest wyjściem na przeciw potrzebom naszych klientów. Już nie musisz ryzykować kontuzji w niedopasowanym, wątpliwej jakości sprzęcie bo w porównywalnej cenie możesz zostać właścicielem zbroi "Hardy'

26993732_2023020654389817_139710331870429304_n

Opis techniczny

Zbroja HARDY wykonana jest z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej 50CrV4 (6150), hartowanej w atmosferze ochronnej do twardości 45 HRC w hartowni Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Przy jej projektowaniu skorzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia w pełnokontaktowych walkach rycerskich (członkowie naszego zespołu należą do czołowych drużyn Polskiej Ligi Walk Rycerskich, wielokrotnie reprezentowali Polskę na Mistrzostwach åwiata federacji HMB i IMCF). Mamy nadzieję że poziom ochrony, jakość wykonania i przystępna cena zestawu zbroi "Hardy" pozwoli wielu ludziom wejść w świat pełnokontaktowych walk rycerskich.

Z Pozdrowieniami zespół GS&GF Manufacture

Ochrona Tłowia

Oferowane w zestawie płaty są oparte konstrukcyjnie na zabytku z Kusnacht, zmodyfikowane celem zwiększenia bezpieczeństwa. Górna część pleców została wykonana z większych i mocniej zachodzących na siebie zbrojników. Z tyłu posiadają dodatkową, niżej umiejscowioną folgę osłaniającą ostatni odcinek kręgosłupa oraz kość ogonową.
Cena jednostkowa
0
EUR
Cena jednostkowa
0
PLN

Nogi

Nogi z zestawu HARDY charaktryzują się folgowanym systemem mocowania nakolannika do reszty elementów, w przeciwieństwie do zbroi w systemie "pływającym", czyli kolan połączonych z udem tylko paskiem skóry - Nasze nogi swoją konstrukcją zabezpieczają staw kolanowy przed przeprostem oraz wygięciem w płaszczyźnie bocznej, minimalizując ryzyko kontuzji lub zerwania więzadeł,tak powszechnej w naszej dyscyplinie. Dodatkowa folga w górnej części uda pozwala na wysokie unoszenie nogi a zabudowany liść zmniejsza szansę na trafienie w tylnią część kolana.
Cena jednostkowa
0
EUR
Cena jednostkowa
0
PLN

Ręce

Rozbudowane, pełne naramienniki osłaniają cały staw barkowy eliminując szczelinę pomiędzy płatami a naramiennikiem, która jest typowym "słabym punktem" większości zbroi. Równocześnie, dzięki przemyślanej konstrukcji zapewniają bardzo dobry zakres ruchu. Rękawice mitynki o sprawdzonej konstrukcji z zabudowanym kciukiem zapewniają dobrą ochronę podatnych na uszkodzenia dłoni. Nie lubisz wszywać rękawiczek? żaden problem! Za dodtatkową opłatą dostaniesz swoje rękawice Gotowe Do Walki!
Ręce
0
EUR
Ręce
0
PLN
Rękawice
0
EUR
Rękawice
0
PLN
Naramienniki
0
EUR
Naramienniki
0
PLN

CENY

wybierz opcję optymalną da siebie i złóż zamówienie

Zamów to, co ci potrzebne

  • Ochrona tłowia - 230 EUR, 960PLN
  • Ręce - 230EUR, 959PLN
  • Rękawice - 250EUR, 1045PLN
  • Naraminenniki - 120EUR, 500PLN
  • Nogi - 350EUR, 1455PLN

zamów pełen zestaw

1000EUR

  • Ochrona tłowia
  • Ręce
  • Nogi
  • Czyli kompletna zbroja
Close Menu